Eeuwigheidszondag en Stilte-uur

door | 29 oktober 2023 | Belangrijke berichten | 0 Reacties

In november kijken we vooruit naar het einde van het jaar met de weken van Advent en de Kerstdagen. De zondag voor de Adventsweken noemen we in de kerk “De Eeuwigheidszondag”.  Dit jaar is dat op 26 november. Op deze zondag staan we in liefde stil bij allen die het afgelopen jaar zijn overleden. We noemen hun naam en steken een kaars aan voor een ieder van hen, in het vertrouwen dat hun namen gekend zijn bij de Eeuwige, onze God en dat ze in Gods liefde geborgen zijn.
De dienst wordt om 9.30 uur gehouden in de Poststraatkerk. De voorgangers zijn Ds. H. R. Betting en Mw. J. Louissen.

De zaterdag voor Eeuwigheidszondag (25 november) gaan de deuren van onze 3 kerken weer open voor alle mensen die een kaarsje willen branden voor hun dierbaren die het afgelopen jaar of eerder zijn overleden.
De tijden waarop de kerkdeuren open zijn:
Semsstraatkerk : van 16 tot 17 uur
Hoeksteen         : van 16 tot 17 uur
Poststraatkerk  : van 16 tot 17 uur
Gedurende deze tijd zal er iemand van de kerk aanwezig zijn om waar nodig een luisterend oor te bieden.