Moment van bezinning in de adventstijd

Advent is een tijd van inkeer en bezinning voorafgaande aan het feest van Kerst. Hoe anders is deze adventstijd als andere jaren. Om jullie toch een dagelijks moment van bezinning en inspiratie te geven, zal ik opnieuw – net als de periode voor de zomer – iedere dag een filmpje maken. De filmpjes zullen iedere keer gaan over iets dat met advent te maken heeft. Ik hoop van harte dat ze bij mogen dragen aan een zinvolle en inspirerende adventstijd.

ds. Bindert de Jong

23 december
Open

22 december
Wandeling

21 december
Kortste dag van het jaar

20 december
Zegenbede

19 december
Appelboom

18 december
Kerstroos

17 december
Protestsong

16 december
Angels unaware

15 december
Engelen

14 december
Wees niet bang

13 december
In mij koester ik een licht

12 december
Nieuw begin

11 december
Een gat in God

10 december
Aandacht

9 december
Troost, troost mijn volk

8 december
4 adventskaarsen

7 december
Geduld

6 december
Tweede Advent

5 december
Geven door te ontvangen

4 december
Scheur de hemel

3 december
Psalm 42

2 december
Sterrenhemel

 1 december
Eerste Advent