Aanmelden om kerkdienst in coronatijd bij te wonen

Aanmelden voor een kerkdienst kan door in onderstaand schema  met de muis naar de zondag van uw keuze te gaan en op het tijdvak te klikken. Vervolgens kunt u uw gegevens invullen en wordt er plaats voor u gereserveerd. Is het tijdvak doorgestreept, dan is aanmelden niet meer mogelijk.

Aanmelden kan van maandag 08:00 uur tot zaterdag 12.00 uur

U ontvangt een bevestigingsmail. Mocht u onverhoopt toch niet naar de kerkdienst gaan, dan vragen we dringend uw opgave te annuleren. Dit kan via de mail die u ontvangen heeft. Opgave kan tot zaterdagmiddag 12.00 uur.

Soms duurt het even voor het scherm verschijnt dat u zich aangemeld heeft. Ga niet meteen nogmaals aanmelden. Dit geeft dubbele reserveringen. Als u binnen een half uur geen bevestigingsmail heeft ontvangen, controleer dan eerst uw ongewenste mail, probeer het dan nogmaals.

De diensten om 09:30 uur zijn elke zondag in de Poststraatkerk.

De diensten om 19:00 uur:
4 oktober De Hoeksteen
11 oktober Semsstraatkerk
18 oktober De Hoeksteen
25 oktober Semsstraatkerk
1 november De Hoeksteen

 

Reserveren is mogelijk van maandag 08:00 uur tot zaterdag 12:00 uur