A-Dieu-dienst 27 november in de Hoeksteen

door | 24 november 2022 | Belangrijke berichten | 0 Reacties

Op 27 november is er in de Hoeksteen een A-Dieu-dienst. Het is de laatste reguliere, zondagse eredienst van onze gemeente die daar plaats vindt. Vandaar à Dieu, naar de Franse afscheidsgroet die tegelijk zegenwens is. We nemen afscheid en doen dat met pijn en weemoed. Maar we willen ook met trots en dankbaarheid kijken naar wat de Hoeksteen betekend heeft in onze kerkelijke gemeente. Dat doen we met een fotopresentatie. Tegelijk kijken we ook vooruit. We zijn immers al een tijdje letterlijk op weg in de Protestantse gemeente. Daarbij nemen we veel ideeën mee vanuit de Hoeksteen. Zodat we samen nog lang gemeente in dienst van de Heer en de samenleving om ons heen mogen zijn. En het gebouw blijft in gebruik voor erediensten, door een gemeente waarvan leden wortels hebben in Franstalig Afrika. Daarnaast kunnen we er door de weeks zelf nog activiteiten beleggen.
Graag zien we u in deze dienst waarin ds. Wams en ds. Betting voorgaan! Aan de dienst werken verder de Cantorij en de organisten Henk Boven, Gert Vissering en Jos van der Wal mee. Na afloop is er voor iedereen koffie met een cupcake, gevolgd door een hapje en een drankje.