Jubileum Solid Women

door | 2 maart 2024 | Belangrijke berichten | 0 Reacties

Op 3 februari jl. was het precies 10 jaar geleden dat Solid Women werd opgericht.
10 jaar alweer… waar blijft de tijd?! Als we de foto’s terug bekijken van de afgelopen jaren realiseren we ons wat een leuke en gevarieerde avonden we allemaal met elkaar beleefd hebben.
Inmiddels zijn we uitgegroeid tot een redelijk stabiele groep waarvan de meesten er al vanaf het begin bij zijn en hebben we in de loop der jaren ook veel nieuwe mensen mogen begroeten. Met de recente komst van nog 2 nieuwkomers zit de groep inmiddels al op een totaal van 31 vrouwen.
27 Februari jl hebben we, evenals vorig jaar, een gezellige en creatieve avond gehad onder leiding van atelier De Tuinkamer uit Valthermond. Zoals te zien is op de foto werden er weer prachtige stukken gemaakt. En… in verband met ons jubileum kreeg de avond natuurlijk een extra feestelijk tintje.
Mocht het jou ook leuk lijken je aan te sluiten bij onze groep, dan kun je je aanmelden via onderstaand mailadres.
Hartelijke groet, ook namens de rest van de groep,
Pia Kremer (pia.kremer@hotmail.com)