Kerstmusical Kindernevendienst 24 dec

door | 8 december 2023 | Geen categorie | 0 Reacties

Op de zondag 24 december wordt in de kerkdienst de musical ‘De kleine klok’ door de kinderen van de kindernevendienst gespeeld en het projectkoor zingt een aantal liederen. De dienst in de Semsstraatkerk begint om 09:30 uur.

In herberg ‘De kleine klok’ in Betlehem gebeurt alles precies op tijd: ontbijt, koffiedrinken, maar ook het lezen van een boekje of een beetje luieren (daarvoor is precies 12 minuten tijd…). Bij de herberg kloppen Jozef en Maria aan, en omdat de herberg vol is krijgen ze een plekje in de stal. Daar wordt in de nacht Jezus geboren, ‘op een tijd die niemand heeft bedacht’. Het lijkt alsof de klokken even stilstaan en de tijd opnieuw begint. Het jaar nul is aangebroken, een nieuwe start voor heel de wereld.