Lockdown: geen fysieke aanwezigheid kerkdiensten

door | 16 december 2020 | Belangrijke berichten, Geen categorie | 0 Reacties

Naar aanleiding van de toespraak van onze minister president waarin opgeroepen wordt zo weinig mogelijk bewegingen en contacten te onderhouden, heeft de kerkenraad van de Protestantse Gemeente te Stadskanaal besloten alle kerkdiensten per heden alleen digitaal te houden. Dit betekent dus dat u tot nader order geen kerkdiensten fysiek kunt bijwonen. Dit geldt voor alle diensten tot in ieder geval 7 februari.
Het spijt ons zeer dat ook de diensten rondom Kerst alleen digitaal kunnen worden uitgezonden en we elkaar niet kunnen ontmoeten in een periode waarin we dat zo hard nodig hebben. We voelen het als onze maatschappelijke en christelijk verantwoordelijkheid, om nu te doen wat van ons gevraagd wordt.
Onze diensten zijn bij te wonen via www.pknstadskanaal.nl/livediensten