Passion vieringen Poststraatkerk

door | 1 maart 2023 | Geen categorie | 0 Reacties

Momenteel zijn de voorbereidingen en het instuderen van scenes en liederen voor de Passionvieringen 2023 in volle gang. Op 1 en 2 april zijn de uitvoeringen in de Poststraatkerk. De vieringen beginnen om 19.30 uur. De toegang is vrij. Na afloop is er een collecte bij de uitgang. We hopen met de collecte de kosten te kunnen dekken.

Net als voorgaande jaren worden er scenes in de kerk gespeeld, die worden aangevuld met filmpjes. Het verhaal in de kerk speelt zich af in het paleis van Pilatus. Een groot projectkoor zingt daarbij Nederlandstalige hits, daarbij begeleid door een combo. Het is echt de moeite waard om een Passionviering bij te wonen. U hebt de keuze: 1 of 2 april aanstaande. U bent van harte welkom.