Rommelmarkt 20 april 2024

door | 30 januari 2024 | Belangrijke berichten rij 2, Geen categorie | 0 Reacties

Op zaterdagochtend 20 april a.s. organiseert de ZWO-commissie van 09.00 – 13.00 uur weer een grote rommelmarkt bij de Poststraatkerk. We hopen dat we veel mooie spullen kunnen verkopen en natuurlijk zal er ook weer een uitgebreide catering aanwezig zijn met heerlijke koude en warme versnaperingen.

Maar eerst moeten we natuurlijk nog zoveel mogelijk spullen inzamelen! U kunt op zaterdag 6 april a.s. van 9-12 uur en op zaterdag 13 april a.s. van 9-12 uur goede en schone gebruikte spullen (geen grote meubelstukken) brengen naar de schuur van de fam. Te Velde aan de Esdoornstraat 7 te Stadskanaal. Ook goede en schone tweedehands kleding is van harte welkom. Kapotte en vieze spullen of kleding kunnen we helaas niet aannemen en we moeten hier streng op selecteren.

Bent u verhinderd op beide ochtenden maar wilt u wel graag uw spullen inbrengen voor de rommelmarkt, neem dan contact op met Geert Luchtenberg (T. 0599-853718).