Start project kindernevendienst met gratis projectboek!

door | 16 februari 2024 | Belangrijke berichten | 0 Reacties

In het veertigdagentijdproject van dit jaar vieren we de nabijheid van andere mensen en van God in ons bestaan. In de verhalen ontdekken we wat het betekent om er niet alleen voor te staan: Wat goed dat jij er bent!
Zondag 18 februari krijgen alle kinderen een projectboekje naar aanleiding van het thema. Wat goed dat jij er bent!
Het is goed dat mensen er voor elkaar kunnen zijn. Om samen te genieten van het leven, maar ook om elkaar te troosten en te steunen als dat nodig is. Jezus heeft laten zien wat het betekent dat God naar mensen omziet. Hij deed voor hoe mensen voor elkaar kunnen zorgen op de weg naar Gods koninkrijk. Wie daar iets van ervaart, kan dankbaar zeggen: Wat goed dat jij / u er bent!