Jeugd naar EO jongerendag

door | 1 juli 2022 | Algemeen, Belangrijke berichten, Jeugd | 0 Reacties

Wij (16) gingen met een dubbeldekker vol jongeren van verschillende kerken naar eo jongerendag. En wat was het geweldig! Om te beginnen de bus reis heen met meezingers uit de luidspeakers. De spirit zat er al in. Op de eo jongerendag zelf was het al helemaal leuk. Lekker met zijn allen God aanbidden door te zingen en te luisteren. Onder andere Shelton Telesford en Gor kwamen spreken. Na de pauze werd het pas helemaal spetterend! Iedereen sprong en zong mee op de muziek en oh wat was de eindshow met Lindz West en DJ SAINT Louis geweldig. De terugreis was ook weer heel gezellig. De muziek klonk weer hard uit de luidsprekers en mensen zongen mee. Al met al was dit voor iedereen een geslaagde dag!

Rosemarijn Drenth