Wereldgebedsdag 1 maart Semsstraatkerk

door | 12 februari 2024 | Belangrijke berichten | 0 Reacties

Vrijdag 1 maart 2024 gaat tijdens de Wereldgebedsdag het gebed opnieuw de wereld rond. Op de wereldconferentie van 2017 in Brazilia werd Palestina als land voor 2024 gekozen.
Vrijdagavond 1 maart wordt in Stadskanaal de Wereldgebedsdag gehouden in de Semsstraatkerk.
De bijeenkomst wordt gehouden om 19.00 uur. U bent van harte uitgenodigd.

Het thema van het programma voor de Wereldgebedsdag 2024, is gebaseerd op Efeziërs 4:1-7, de brief die naar een geloofsgemeenschap is gestuurd om dankbaarheid te uiten. Paulus dankte God voor de Efeziërs die hun liefde en geloof leefden, en bad dat ze deze drie waarheden mochten zien: de hoop waartoe God de discipelen heeft geroepen, de rijkdom van Gods glorieuze erfenis onder de heiligen, en de onmetelijke grootheid van Gods kracht.