World Servants Stadskanaal

door | 2 juni 2023 | Algemeen, Belangrijke berichten, Jeugd | 0 Reacties

Dit jaar gaat een groep van 10 enthousiastelingen vanuit de omstreken van Stadskanaal, Borger en Pekela bouwen aan verandering in Liziwazi. In het heuvelachtige Liziwazi bouwen World Servants en CCAP Malawi samen aan twee nieuwe lerarenwoningen. Op dit moment zijn er te weinig leraren voor deze school; de woningen maken Liziwazi aantrekkelijker voor docenten. De groep uit o.a Stadskanaal  gaat meebouwen aan de lerarenwoningen. Om dit te bereiken wordt er volop actie gevoerd.
Zo is er op zondag 4 juni na de kerkdienst om 12.00 uur in de Semsstraatkerk een lunch met heerlijke broodjes. Kosten € 12,50 inclusief drankjes. Verder staat in de hal van de Poststraatkerk een kraam met spulletjes die gekocht kunnen worden ter ondersteuning van het project.
Kijk ook eens op https://www.worldservants.nl/stadskanaal voor meer informatie.

Op zondag 30 juli is de uitzwaaidienst van de World Servants-gangers. We wensen hun veel succes en zegen bij de voorbereidingen en de werkzaamheden in Malawi.