ZWO Project Maatjes voor kinderen zonder ouders in Zambia

door | 28 augustus 2023 | Algemeen, Belangrijke berichten, ZWO | 0 Reacties

Meer dan 20.000 gezinnen in Zambia zijn ouderloos: gezinnen met kinderen onder de 18 als gezinshoofd. Lange tijd zorgden opa’s en oma’s voor deze kinderen, als hun ouders aan aids overleden. Maar als die ook overlijden staan veel weeskinderen er alleen voor.
De Raad van Kerken in Zambia stimuleert kerken om naar deze kinderen om te kijken. Kerkleiders worden getraind en kinderen praktisch ondersteund.
Voor dit project gaan we het komend seizoen allerlei activiteiten organiseren om zo een mooi bedrag bij elkaar te krijgen voor dit belangrijke werk in Zambia. Het project zal tijdens de eredienst in de Semsstraatkerk op zondag 3 september a.s. om 09.30 uur gepresenteerd worden.